Sipariş Telefonları:


0 216 671 98 99 / 0530 498 56 56

ALIŞVERİŞ SEPETİ
0 ürün var.
 
FORUM
 

BANKA PERSONEL İLANLARI

BANKA PERSONEL İLANLARI 

BANKA PERSONEL İLANLARI , BANKA PERSONEL ALIMLARI 

 

 

İnsan ilişkilerinizi ve ikna yeteneğinizi kullanarak müşterilerle yüzyüze olabileceğiniz aktif ve dinamik bir ortamda çalışmak istiyorsanız; Türkiye genelindeki şubelerimizde görevlendirmek üzere “Gişe Asistanı” pozisyonuna başvuruda bulunabilirsiniz. Nasıl Başvurulur? Gişe Asistanı pozisyonu için, internetteki ilanları takip ederek online başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Aranan Özellikler
* 4 yıllık üniversite veya 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu mezunu,
* 27 yaşını aşmamış,
* İyi derecede bilgisayar kullanabilen ve MS Office bilgisine sahip
* Askerlik görevini tamamlamış ya da 1 yıl tecil ettirmiş (erkek adaylar için)
* Pazarlama ve satış becerileri gelişmiş,
* Esnek zamanlı olarak çalışabilecek,
* İletişim ve ikna becerileri yüksek,
* İnsan ilişkileri kuvvetli

Görev Tanımı

Gişe Asistanı olarak göreve başlayan kişiler Türk Lirası ve yabancı para nakit hareketleri ile servis içinde yürütülen tüm işlemleri kanunlara, banka politika ve prensiplerine uygun olarak eksiksiz ve zamanında yerine getirmekle sorumlu olup, müşterilerle direkt ilişkide bulunurlar. Ayrıca; müşterilerin ihtiyaçları çerçevesinde ürün ve hizmet satışından sorumludurlar. Gişe Asistanı olarak göreve başlayacak kişiler ikamet ettikleri şehirler göz önünde bulundurularak Türkiye çapındaki şubelerimizde görevlendirilirler.
Eğitim Programı

Gişe Asistanları, görevleri için ihtiyaç duyulan temel bankacılık eğitimlerini kapsayan 2 haftalık eğitim sürecine dahil edildikten sonra, göreve başladıkları şubelere atanırlar.
Kariyer Yolları

Gişe Asistanı olarak göreve başlayan kişiler performansları, bilgi, beceri ve yetkinlikleri doğrultusunda şube kadrolarında ilerleme fırsatına sahiptirler.