Halkbank, ekonomik destek paketi kapsamında ayırım yapmaksızın tüm esnafa 25 bin lira nakit kredi ve 25 bin lira ticari kredi kart desteği vereceğini açıkladı.

Açıklamada, “İşletme kredisinin limiti 25 bin lira, vadesi 36 ay olarak belirlenmiş ve 6 aya kadar da ödemesiz dönem uygulanabilecek” sözlerine yer verildi. Halkbank, bu zorlu süreci ülke olarak hep birlikte atlacağımızı, bu zorlu süreçte Halkbank olarak ne yapılması gerekiyorsa sonuna kadar destek olacaklarını belirtti.

Esnaf Destek Paketi kapsamında, işletme kredisi ve paraf esnaf kart ürünlerinden sunulacak. Halkbank’tan bugüne kadar faiz destekli kredilerden yararlanmamış olan tüm esnaf ve sanatkarlar da istifade edebilecek. Destek paketi kapsamında, 25 bin lira nakit kredi, 36 ay vadeli olarak ve 6 ay geri ödemesiz olacak şekilde uygulanacak.

Kredi kullanmak istemeyen esnaflar ise, Paraf Esnaf Kart Destek paketi kapsamında taksitli alışveriş, çek ve senet işlemlerini, aynı zamanda 25 bin lira nakit akışını kartları ile kullanabilecekler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz