MediaMarkt, yeni yayınladığı duyuru ile 22 Mart 2020 gecesi itibari ile Türkiye’de ki tüm mağazalarını geçici süreliğine kapatacağını kamuoyu ile paylaştı.

Şirketin açıklamalarında şu ifadelere yer verildi, “Tüm dünyayı olduğu gibi Türkiye’yi de etkisine alan ve COVID-19 olarak adlandırılan korona virüs sonrası MediaMarkt olarak ülke genelinde hizmet verdiğimiz tüm mağazalarımızı 22 Mart Pazar gecesinden itibaren geçici bir süreliğine kapatma kararı aldık.

Bu kararı almamızdaki en önemli neden çalışanlarımızın ve sizlerin sağlığını korumak, aynı zamanda virüsün yayılma hızının önüne geçmek. MediaMarkt ailesi olarak bu süreci hep birlikte atlatacağımıza inancımız tam.

Hepimizin çok tedbirli olması gereken bu günlerde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm elektronik ürünler için mediamarkt.com.tr üzerinden 7/24 hizmet vermeye devam edeceğiz.

Geçici bir süre için geçerli olacak bu durum içerisinde gösterdiğiniz anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Böylece Teknosa, Vodafone, Turkcell, Türk Telekom’un ardından başka bir teknoloji şirketi daha korona virüs tedbirleri kapsamında mağazalarını kapatmış oldu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz