Türkiye’nin önde gelen GSM şirketlerinden biri olan Vodafone, alışveriş mağazalarında ki (AVM) mağazaların tümünü kapatma kararı aldı. AVM dışında ki mağazalarının ise Pazar günleri hariç 12:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vereceklerini duyurdular.

Korona virüs önlemlerine dikkat eden şirketlerden biride ünlü GSM operatörü Vodafone oldu. Vodafone’den yapılan yazılı açıklamada, AVM’lerde bulunan tüm mağazaların kapatıldığını, diğer mağazaların ise Pazar günleri hariç sadece 12:00 – 18:00 saatlerinde hizmet vereceğini belirttiler.

Vodafone bugünden itibaren tüm müşterilerine mesaj göndererek aldıkları kararı duyurdular. Mesajda şu ifadelere yer verildi:

“Değerli Müşterimiz, Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı önceliğimizdir. COVID-19 ile mücadeleye AVM’lerde bulunan mağazalarımızı bugünden itibaren kapatarak destek oluyoruz. Diğer mağazalarımız Pazar hariç her gün 12:00 ve 18:00 arası hizmet verecektir. Hattınızla ilgili tüm işlemleri vodafone.com.tr ve Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz