Vodafone, koronavirüs salgını ile mücadelede Türk halkının yanında olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Vodafone Türkiye, kamu sağlık sektöründe görevli müşterilerinin hatlarına 5 GB ilave internet ve 500 dakika ilave konuşma tanımlayacağını belirtti.

Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan, sağlık bakanlığının göndereceği kamu sağlık görevliler listesinde yer alan Vodafone hattına sahip sağlık personellerine ücretsiz olarak 5 GB internet ve 500 dakika konuşma tanımlayacaklarını şu ifadelerle belirtti:

“Olağanüstü bir dönemden geçiyoruz. Virüsle mücadelede hepimize önemli görevler düşüyor. Toplum olarak birlik ve beraberlik ruhuyla hareket etmemiz gereken bir dönemdeyiz. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve bunun için gece gündüz çalışıyoruz.

Vodafone olarak, hayatlarını bizim için riske atan kamu sağlık çalışanlarının yanındayız. Bu doğrultuda, kamu sağlık sektöründe görevli müşterilerimizin hatlarına mevcut paketlerine ek olarak ücretsiz 5 GB internet ve 500 dakika konuşma tanımlayacağız. Bu mücadeleyi hep birlikte ve en az hasarla atlatacağımıza inanıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz