Künye

MEDYA GRUP BAŞKANI

Ali AYDIN

aliaydin@bankapersoneli.com

GENEL KOORDİNATÖR

Ahmet Alp AVCI

a.alpavci@bankapersoneli.com

GENEL YAYIN VE HABER MÜDÜRÜ

Serap OCAK

serapocak@bankapersoneli.com

EDİTÖRLERERİMİZ

Betül DURUKAN – betul@bankapersoneli.com

Tanya TOPGÜL – tanya@bankapersoneli.com

Berfin ÇETİNKAYA – berfin@bankapersoneli.com

Tuncay KANBUR – tuncay@bankapersoneli.com

Burcu KORKMAZ – burcu@bankapersoneli.com

Fırat DÜNDAR – firat@bankapersoneli.com

Cemal YALÇINKAYA – cemal@bankapersoneli.com

Deniz ALBAYRAK – deniz@bankapersoneli.com

Nurhan TAŞ – nurhan@bankapersoneli.com

Özden AYDIN – ozden@bankapersoneli.com

Zeynep KAZ – zeynep@bankapersoneli.com

Kemal ARSLAN – kemal@bankapersoneli.com

Cem SEYHAN – cem@bankapersoneli.com

Çağla TAŞÇI – cagla@bankapersoneli.com

Cemal YALÇINKAYA – cemal@bankapersoneli.com

Bahar TÜZER – bahar@bankapersoneli.com

Cemile BALCI – cemile@bankapersoneli.com

HUKUK DANIŞMANLIĞI

Av. Ali HAYDAR av.alihaydar@bankapersoneli.com

TEKNİK ALTYAPI

BankaPersoneli.com Boğa Hosting – Datacenter Hizmetlerini kullanmaktadır BankaPersoneli.com’da WordPress alt yapısında Newspaper teması kullanılmaktadır

REKLAM REZERVASYON

reklam@bankapersoneli.com

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

info@bankapersoneli.com

ADRES

Posta Adresi: Eski Büyükdere Cad. No:14 Maslak / İSTANBUL

Telefon: 0 212 345 06 52

Email: info@bankapersoneli.com

Bankapersoneli.com tarafsız yayıncılık ilkesi ile hizmet vermektedir. Etik kurallara uyar ve yayıncılıkta uluslararası standartları uygular.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Banka Personeli (www.bankapersoneli.com) yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@bankapersoneli.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Bankapersoneli.com teşekkür ederiz ==>https://www.bankapersoneli.com/kunye

Banka sınavları ve banka personel alımları, banka iş ilanları başvuruları ve bankacılık hakkında bilmeniz gereken her şey.